Ile kosztuje leasing pracowników z Ukrainy?

0
170
Ile kosztuje leasing pracowników z Ukrainy

Z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Potrzebni są zwłaszcza pracownicy ze Wschodu, których cechuje solidność i sumienność. Na popularności zyskuje zwłaszcza leasing pracowników z Ukrainy. Pozwala on znacznie obniżyć koszty utrzymania pracownika, a co więcej przerzuca wszystkie formalności na agencję pracy. Jeśli wpisujesz w wyszukiwarkę „szukam pracownika z Ukrainy” koniecznie sprawdź czym jest leasing pracowniczy i ile kosztuje.

Leasing pracowników z Ukrainy – nowe podejście do zatrudnienia

Pracownicy ze Wschodu bardzo chętnie podejmują zatrudnienie w naszym kraju. Przy poszukiwaniu pracowników tymczasowych coraz częściej pracodawcy zwracają szczególną uwagę na ich kwalifikacje – nie warto bowiem tracić czasu na doszkalanie takich osób. Pracodawcy, którzy szukają wykwalifikowanych pracowników tymczasowych o konkretnych umiejętnościach powinni szczególnie zastanowić się nad leasingiem pracowników z Ukrainy. Ten sposób zatrudnienia to przede wszystkim zero formalności ze strony pracodawcy, a więc znaczna oszczędność czasu i kosztów – to agencja zajmuje się składkami ubezpieczeniowymi, podatkami i wynagrodzeniem pracowników ze Wschodu.

Pracownicy ze wschodu? Postaw na leasing pracowniczy!

Jeśli hasło „szukam pracownika z Ukrainy na krótki okres” nie jest Ci obce, szczególnie docenisz zalety leasingu pracowników z Ukrainy. Tymczasowo zatrudnieni pracownicy ze Wschodu mogą pracować u Ciebie zaledwie kilka dni – nie musisz martwić się o długi czas rekrutacji i umowy o pracę, a skrócony okres wypowiedzenia jeszcze bardziej ułatwia całą procedurę.

Szukam pracownika z Ukrainy – czy warto wybrać leasing? Ile on kosztuje?

Jeśli szukasz pracowników z Ukrainy, zastanawiasz się zapewne, ile ten zachwalany leasing pracowniczy może kosztować. Oczywiście nie ma jednolitej stawki – wszystko zależy od agencji pracy, jaką wybierzesz, od miasta, w którym prowadzisz działalność, a także od rodzaju specjalizacji poszukiwanego przez Ciebie fachowca. Widełki są tutaj bardzo szerokie. Leasing pracowników z Ukrainy może mieścić się w przedziale od 40 do nawet 500 zł za godzinę. Skąd tak znaczna różnica? Recepcjonistkę zatrudnisz już za 40-50 zł za godzinę, za księgową będziesz musiał zapłacić już 70 zł. Jeśli natomiast potrzebujesz menadżera z wiedzą i doświadczeniem, może to kosztować cię nawet 500 zł za godzinę.