Dlaczego warto korzystać z usług agencji pracy?

0
91
Dlaczego warto korzystać z usług agencji pracy?

Boisz się, że pracownicy ze Wschodu otrzymają wypłatę z góry i kolejnego dnia nie pojawią się w pracy, przez co Twoja firma zamiast zyskać, straci? Wybierz agencję pracy dla Ukraińców. Warszawa i pracodawcy z całej Polski coraz chętniej korzystają z naszych usług!

Pracownicy z Ukrainy – agencja to korzyści za rozsądną cenę

Nowe przepisy dotyczące zatrudniania cudzoziemców sprawiają, że rekrutacja pracowników z Ukrainy dla pracodawcy wiąże się ze sporymi komplikacjami i ogromem papierkowej roboty. Nie każdy jest na to gotowy – można jednak tego na szczęście uniknąć. Agencja pośrednictwa pracy taka jak Bisar to najlepszy pomysł na bezpieczne i bezproblemowe zatrudnienie Ukraińców. Z nami unikniesz rozczarowania i konsekwencji niewłaściwego wyboru nierzetelnego pracownika.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – postaw na agencję pośrednictwa pracy

Głośno ostatnio w mediach o pracownikach ze Wschodu, którzy są nierzetelni lub nieuczciwi. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Niedawno słychać było o sytuacji, kiedy po wypłaceniu wynagrodzenia z góry, na następny dzień w pracy nie pojawili się pracownicy z Ukrainy. Agencja dopilnuje, by taka sytuacja nie miała miejsca. Twoja firma nie stanie przez niekompetentnych pracowników. Musisz mieć na uwadze, że podobne oszustwa zdarzają się w kraju coraz częściej – można powiedzieć, że jest to już problem nagminny. Problem z rekrutacją pracowników z Ukrainy to często nie tylko nierzetelność pracowników ze Wschodu, ale również dodatkowe koszty i czas pracodawcy – zwłaszcza, że nowa ustawa nie ułatwia życia przedsiębiorcom stawiającym na zatrudnienie Ukraińców na własną rękę.

Agencja pracy dla Ukraińców – Warszawa i nie tylko!

Wybierając dobrą agencję pracy dla Ukraińców w Warszawie i innych miastach Polski możesz liczyć tylko na korzyści. Przede wszystkim rekrutowani pracownicy z Ukrainy to tylko godni zaufania fachowcy, którzy idealnie wpisują się w profil Twojego kandydata. Zajmiemy się również weryfikacją językową, weryfikacją uprawnień, a ponadto koordynacją transportu, zakwaterowaniem i wszystkimi kwestiami formalnymi. W naszej bazie znajdują się pracownicy ze Wschodu, którzy są specjalistami w wielu branżach. Zatrudniając agencją pośrednictwa pracy nie musisz martwić się ponadto o koszty związane z niespodziewanym odejściem pracownika i koniecznością szybkiego zapełnienia wolnego wakatu nowym pracownikiem z Ukrainy. Agencja zajmie się tym za Ciebie i to w ekspresowym czasie, dzięki czemu Twoja firma nie będzie stratna.